Nowy katalog Dekoria na jesień-zimę 2020

13 listopada 2020 0 Przez franek

Nowy katalog marki Dekoria jest już dostępny, a w nim przeszło 100 stron aranżacyjnych inspiracji. Jakie elementy wystroju wnętrza zdominują tegoroczne trendy? Które meble, tekstylia oraz akcesoria będą cieszyć się największą popularnością?

W tym sezonie w sposób szczególny marka wyróżniła kilka stylów wnętrzarskich. Wśród nich znajdą się m.in.:

Glamour – reprezentuje bogactwo form, błysk, ale także elegancję i szyk. Jest kojarzony głównie z wyrafinowanymi, dużymi wzorami. Tej jesieni głębokie odcienie turkusu stworzą doskonałą bazę pod złote, połyskujące elementy.

Boho – cechują go intensywne desenie oraz orientalne wzory. W stylu boho nie może zabraknąć również roślinnych akcentów oraz drewnianych dodatków przywołujących na myśl odpoczynek na łonie natury.

Etno – wyróżniają go oryginalne wzory, nasycone kolory oraz geometryczne zdobienia, które można dowolnie łączyć. Z pewnością nie zabraknie w nim również drewna oraz miękkich tkanin. Styl etno opiera się na mieszaniu elementów charakterystycznych dla kultur z różnych części świata i zestawieniu ich z prostotą typową dla stylu klasycznego lub industrialnego.

Retro loft – w tym sezonie zaskoczy swoją formą i pozwoli na aranżacyjną zabawę kolorami. Styl retro reprezentuje umiejętne połączenie nowoczesnych dekoracji z ponadczasowymi elementami. 

„Tegoroczny sezon jesienno-zimowy to uczta dla miłośników intensywnych barw we wnętrzu. Pojawią się one nie tylko na dekoracjach, ale również meblach czy tkaninach. Będą stanowić mocny akcent aranżacyjny i tworzyć we wnętrzu przyjemny jesienny klimat. Zwolennicy pastelowych kolorów tej jesieni również znajdą coś dla siebie. Intensywną czerwień z powodzeniem mogą zamienić na delikatniejszy, pastelowy odcień różu. W najnowszym katalogu nie zabraknie ponadto kwiatowych inspiracji – będą one się przewijać w różnych stylach i podkreślą delikatność oraz lekkość wnętrza” – mówi Renata Mikuś, stylistka marki Dekoria.

Pobierz swój E-book